خانه / مطلب / حسين صيفي بازیگر نقش صيف در سریال احضار

حسين صيفي بازیگر نقش صيف در سریال احضار

حسین سیفی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار حسین سیفی می‌توان به بازیگری در فیلم صبحی دیگر اشاره کرد.

حسین سیفی در سال ۱۳۸۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم حسین سیفی در این سال، بازیگری در فیلم صبحی دیگر به کارگردانی ناصر رفایی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حسین سیفی بازی در فیلم صبحی دیگر بوده است. حسین سیفی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال ۱۳۸۴ فیلم صبحی دیگر نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با ناصر رفاییهمکاری داشته است. حسین سیفی توانست با بازی در فیلم صبحی دیگر تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر رایا نصیری، نظام منوچهری، مهدی سعیدی و رضا رستمی بر تجارب او افزود.

با اینکه حسین سیفی را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. حسین سیفی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر حسین سیفی در حرفه‌ی مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، سریال ستارخان است.

در بیوگرافی حسین سیفی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی حسین سیفی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار حسین سیفی در منظوم سر بزنید. همه ۱ اثر مهم حسین سیفی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار حسین سیفی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر حسین سیفی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی حسین سیفی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی حسین سیفی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم صبحی دیگر محسوب می‌شود.

حسین سیفی، بازیگر، مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «احضار»، فیلم سینمایی «صبحی دیگر» فعالیت داشته است.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *