خانه / مطلب / ريحانه رضي بازیگر نقش خيرون سریال احضار

ريحانه رضي بازیگر نقش خيرون سریال احضار

ریحانه رضی بازیگر ایرانی ۲۲ خرداد ماه ۱۳۷۰ به دنیا آمده و اصالتا اهل شهرستان مهاباد در استان کردستان می باشد و کرد می باشد و پدرش نیز هنرمند بوده و یک خواهر به نام سمانه و یک برادر به نام سامان دارد.

در دانشگاه بازیگری و تئاتر تحصیل نموده است و دارای لیسانس بازیگری می باشد همچنین علاقه زیادی به نویسندگی دارد و به گفته خودش می‌خواهد در آینده کار کارگردانی را هم انجام بدهد.

خانواده + کارگردانی

پدرش محمدرضا رضی خواننده است و صدای خوبی دارد، یک برادر بنام سامان و یک خواهر بنام سمانه دارد، به نویسندگی علاقمند است و می خواهد در آینده کارگردانی را نیز تجربه کند

سریال ترسناک

ریحـانه رضی همچنین در یک سریال ترسناک به کارگردانی رامين عباسی زاده بازی کرده است .در داستان این سریال آمده است : اغلب ترس ها با شناخت ما از بین مي روند اما ترس هایی که تا مرگت ناشناخته مي مانند رهایمان نمي کنند .

مجموعه بیم واميد

اما از معروف‌ترین تجربه‌های بازیگری مي‌توان به مجموعه بیم و اميد ساخته علی حدادی اشاره کرد تهیه کننده این سریال احمد زالی بوده سریال بیم و اميد با نام روزهای بهتر شناخته مي شود و از شبکه اول سیما در سال ۹۶ بر روی آنتن تلویزیون رفت.

سریال راه و بیراه

از جمله دیگر آثار هنری وی فیلم های احضار و سایبر مي باشد و جدیدترین کارش در مجموعه تلویزیونی به نام راه و بیراه است که قرار است در نیمه دوم فروردین ۹۷ روی آنتن شبکه یک به جای سریال پایتخت به نمایش درآید.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *