خانه / مطلب / ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

ياسمن همتي بازیگر نقش ساغر در سریال احضار

خلاصه داستان سریال احضار

در خلاصه داستان «احضار» آمده است: «اغلب ترس‌ها با شناخت ما از بین می‌روند، اما ترس‌هایی که تا مرگت ناشناخته می‌مانند، رهایمان نمی‌کنند.»
احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات است

بازیگران سریال احضار

«احضار» با توجه به موضوع و ژانر فیلم چهره های جدیدی را معرفی می کند و بازیگران این سریال عبارتند از الهه جعفری،شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، حسین سیفی،ریحانه رضی، یاسمن همتی، نرگس امینی، نوش آفرین رحمانی، شیما مرزی، بهار خانی، محمد توکلی و با هنرمندیسلیمه رنگزن.

 قسمت سوم «احضار» کندوکاو در گذشته شخصیت زن مرموز سریال است که عامل تعلیق می شود و حین همین کندوکاو، سروکله موجودات سم دار به داستان باز می شود.
این مجموعه را رامین عباسی‌‌زاده کارگردانی و تهیه کرده است که سابقه تهیه‌کنندگی چندین سریال ماندگار تلویزیونی را در کارنامه دارد. امیرشیبان خاقانی تدوین سریال را برعهده داشته و شهاب کاظمی مجری طرح «احضار» بوده است.
«احضار» اولین سریال ایرانی است که با تکیه بر عناصر ژانر وحشت، به داستانگویی برای مخاطب میپردازد.
الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، حسین سیفی، ریحانه رضی، یاسمن همتی، نرگس امینی، نوش آفرین رحمانی، شیما مرزی، بهار خانی، محمد توکلی و با هنرمندی سلیمه رنگزن بازیگران این سریال هستند. 
سریال «احضار» از طریق گلرنگ‌رسانه به شبکه خانگی عرضه شده است و امکان تماشای آن از طریق سامانه فیلیمو هم برای مخاطبان فراهم است. مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی سریال، مدیاژورنال است.

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

ريحانه رضي بازیگر نقش خيرون سریال احضار

ريحانه رضي بازیگر نقش خيرون سریال احضار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *